نکاتی که هنگام سفر به کرالا باید در برنامه ریزی های خود به خاطر داشته باشید

کرالا، به عنوان شهر ساحلی هندوستان، ترکیبی از جزیره احاطه شده با دریا و ساحلی از درختان نخل است. جاذبه ها و زیبایی های بی نظیر این شهر سبب شده است تا این شهر سالانه میزبان تعداد بسیار زیادی از گردشگران سراسر دنیا در تور کرالا باشد. برای سفر به این شهر فوق العاده هند باید نکاتی را به خاطر بسپارید تا بتوانید از اوقاتی که در این شهر می گذرانید به بهترین شکل ممکن بهره ببرید.

1.     از قبل مجوزها را دریافت کنید: یکی از نکات مهم این است که هنگام سفر به این کشور و هنگام انتخاب تور کرالا مجوزهای لازم برای بازدید از اماکن و جاذبه هایی که نیاز به رزرو دارند را دریافت کنید.

برای مثال برای بازدید از كلیسای مسیح که با سنگ و چوب ساخته شده است و طراحی داخلی و خارجی با تزئینات روی پنجره های شیشه ای زیبایی دارد، باید مجوز داشته باشید. همچنین برای بازدید از آنامودی که بزرگترین شهر هند است، باید از حیات وحش مجوز بگیرید که قصد دارید از زیبایی های ملی ایالت دیدن کنید.

327c9cc5b20d56789bece64a2d5339287cf2.jpg

2.     آشغال نریزید: مطمئنا در تور کرالا از شهر آلپپی یا Alappuzha دیدن خواهید کرد، اما نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که هرگز روی زمین آشغال نریزد. این شهر یکی از تمیز ترین ایالت های کرالا و هند است و یکی از پاکیزه ترین سواحل هند را داراست. بنابراین به یاد داشته باشید که پاکیزگی آن را به هم نزنید.

51aca2994f8e3eacc7fb4d8b3cd03f9d7e6b.jpg

3.     بهترین زمان برای بازدید: یکی دیگر از مهم ترین نکاتی که باید هنگام سفر با تور کرالا به خاطر داشته باشید این است که بهترین زمان برای بازدید از این شهر چه زمانی است. اگر می خواهید در سواحل کرالا به تفریح بپردازید یا در جنگل های آن از دیدن گونه های جانوری و گیاهی فوق العاده آن لذت ببرید بهتر است در فصل گرم تر که هوا برای گردش مساعدتر است به کرالا سفر کنید اما توصیه می کنیم در فصل زمستان هم تور زمستانی کرالا را تجربه کنید زیرا این ایالت در فصل زمستان هم شکل بی نظیر و جاذبه فوق العاده ای دارد.

4.     آشنایی با فرهنگ: آشنایی با ابعاد فرهنگی و عادات و رسوم مردم محلی کرالا می تواند به جذابیت سفرتان بیافزاید. جشن ها و مراسم های جذابی در نقاط مختلف ایالت کرالا برگزار می شود که اگر در زمان مناسب سفر کنید می توانید شاهد آن ها باشید.برای مثال می توانید در آلپپی به همراه مردم محلی در جشن قایقرانی یا جشن ماهیگیری که در زمان خاصی در این شهر برگزار می شود شرکت کنید.

f294c65b7adcba8680b5898ad83df4f67082.jpg

5.     تجربه ماجراجویی: همان طور که قبلا هم ذکر کردیم ایالت کرالا دارای جنگل های بکر و بی نظیری است که مأمن گونه های گیاهی فوق العاده و انواع گونه های جانوری است. بنابراین تور کرالا بهترین فرصت و جذاب ترین مکان برای ماجراجویی و تجربه جست و جو و گشت و گذار است. جنگل های این ایالت خانه پرندگان زیبایی است که به جذابیت آن افزوده اند.

4e3d4ce9449b479209c688dae5c801017411.jpg

کرالا یکی از گردشگر پذیرترین مقاصد گردشگری است. مردم محلی با گردشگران به خوبی برخورد می کنند و جاذبه ها آماده و پذیرای سفرهای ماجراجویانه مسافران هستند. کرالا با جاذبه های طبیعی بی نظیری احاطه شده است و بی دلیل نیست که به آن لقب جواهر هند داده اند./ 0 نظر / 2118 بازدید